z życia WTZ
Jasełka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 10:56

W dniu dzisiejszym uczestnicy naszych Warsztatów wystąpili przed swoimi rodzicami i opiekunami w przedstawieniu jasełkowym. Nie zabrakło wierszy, kolęd i pastorałek. Nasi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a kto chciał mógł sobie zrobić zdjęcie przy choince. Na koniec Pani Kierownik Jolanta Mrugała i Pani Prezes TPD Teresa Stępniewska złożyły wszystkim życzenia świąteczne.


 
Św. Mikołaj w wykonaiu uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych na 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 grudnia 2019 10:45

Tradycyjnie w grudniu odwiedzili nas uczniowie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Busku – Zdroju. W tym roku przedstawili nam ciekawą i wesołą historie św. Mikołaja oraz zaśpiewali kilka świątecznych utworów. Na zakończenie przekazali nam życzenia i słodkie upominki oraz odśpiewaliśmy wspólnie kolędę. Pani Kierownik Jolanta Mrugała w imieniu wszystkich Uczestników i Kadry złożyła na ręce siostry Christiany drobny upominek oraz świąteczne życzenia dla wszystkich uczniów i grona pedagogicznego.


Poprawiony: czwartek, 05 grudnia 2019 10:50
 
Andrzejki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 09:49

29 listopada 2019 w naszych Warsztatach odbyła się zabawa andrzejkowa w towarzystwie uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Busku –Zdroju. Tradycyjnie również u nas nie zabrakło wróżb uczestnicy mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy jakaś inna niespodzianka. Odbył się również konkurs z balonami oraz taniec ma gazecie. Zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami. Całą imprezę uświetniała dobra muzyka. W czasie przerwy wszyscy kosztowali przepyszne ciasta zrobione na pracowni gospodarstwa domowego. Wszyscy choć zmęczeni bawili się znakomicie.


Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2019 10:55
 
Andrzejki w ŚDS w Busku -Zdroju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 09:22

W środę 27 listopada nasi uczestnicy zostali zaproszeni na zabawę andrzejkową do Środowiskowego Domu Samopomocy w Busku –Zdroju. Jak przystało na zabawę andrzejkową nie obyło się bez wróżb. Uczestnicy wzięli los w swoje ręce, każdy chciał dla siebie wywróżyć coś dobrego.  Całą imprezę uświetniała dobra zabawa. W przerwie dyskotekowej kosztowaliśmy przepyszne ciastka i sałatki.


Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2019 10:50
 
Dzień Pracownika Socjalnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 grudnia 2019 08:58

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku – Zdroju w dniu 25 listopada 2019 r. obchodziło jubileusz z okazji 20-lecia swojej działalności połączony z Dniem Pracownika Socjalnego. Podczas uroczystości zostali uhonorowani pracownicy naszego Warsztatu. Odznaczenia państwowe otrzymali:

Jolanta Mrugała - Srebrny Krzyż Zasługi,

Agnieszka Jewiarz - Brązowy Krzyż Zasługi

Dorota Śmigielska - Brązowy Krzyż Zasługi

Zofia Wojciechowska - Złoty Medal za Długoletnią Służbę

Jolanta Chaczyk - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę

Danuta Jaskulska - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę

Ewa Marek - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę

List gratulacyjny od Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza otrzymała Monika Kudła.

Serdecznie gratulujemy.

Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.pcpr.busko.pl/cms/

Poprawiony: poniedziałek, 16 grudnia 2019 12:12
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 85