z życia WTZ
Zabawa karnawałowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 lutego 2020 09:24

24 stycznia odbyła się w naszych Warsztatach zabawa karnawałowa. Uczestnicy wykazali dużą kreatywność w doborze stroju karnawałowego. Większość osób założyła maski, które są elementem stroju karnawałowego. Wszyscy wytańczyli się w rytmie dobrej muzyki. Gdy dopadło ich zmęczenie to odpoczywali ciastku upieczonym przez pracownie gospodarstwa domowego.


Poprawiony: wtorek, 04 lutego 2020 09:29
 
Życzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 20 grudnia 2019 12:41

 

 
Spotkanie wigilijne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 20 grudnia 2019 12:36

20 grudnia 2019r w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Busku-Zdroju, odbyła się uroczysta Wigilia. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego śpiewania kolęd, po którym został odczytany fragment Pisma Świętego przez księdza Tadeusza Szlachtę.

Harcerze z Komendy Hufca ZHP w Busku-Zdroju przekazali nam, jak co roku Betlejemskie Światełko Pokoju.

Życzenia złożyli zaproszeni goście: Jerzy Służalski sekretarz powiatu, Michał Maroński zastępca burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój, Agnieszka Milewska z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Kazimierz Krzemiński.

W imieniu Zarządu Oddziału Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci serdeczne życzenia przekazała Pani Prezes Teresa Stępniewska obecni byli również członkowie Zarządu Teresa Jura i Teresa Zarzycka.

Po życzeniach skosztowano smaczne potrawy wigilijne, które przygotowano dzięki uprzejmości rodziców i sponsorów. Uczestnicy otrzymali również paczki podarowane przez Kazimierza Krzemińskiego

Społeczność Warsztatów Terapii Zajęciowej w Busku - Zdroju pragnie złożyć serdeczne podziękowania za całoroczną pomoc naszemu niezawodnemu przyjacielowi i sponsorowi Kazimierzowi Krzemińskiemu (Hurtownia Kim), Annie Sikora i Włodzimierzowi Wróbel (Hurtownia Sawa), Mieczysławowi Sas (Zakład Metalowo-Kotlarski Sas), Bogusławowi Mieleniewskiemu, Karolowi Mieleniewskiemu (PH Mieleniewscy s.c.), Zarządowi Polskich Składów Budowlanych. Wyjątkowe podziękowania składamy również rodzicom i opiekunom naszych podopiecznych, na których pomoc zawsze możemy liczyć.

Państwa wielkie serca, zaangażowanie i niezawodność pozwalają nam wierzyć w drugiego człowieka. Doceniamy Państwa dobrą wolę, gest i życzliwość pragniemy życzyć, aby ten niezwykły i niepowtarzalny świąteczny nastrój towarzyszył Państwu przez cały rok.

 
Wspólne kolędowanie z uczniami ze SP nr 3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 grudnia 2019 10:15

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie wigilijne z uczniami w Szkole Podstawowej nr 3. Nasi uczestnicy wspólnie kolędowali z dziećmi z klas I-III. Pani Dyrektor złożyła świąteczne życzenia oraz obdarowała nas ręcznie robioną choinką natomiast Pani Monika Kudła w imieniu uczestników i kardy WTZ przekazał wszystkim zebranym życzenia oraz świąteczny upominek. Nasi uczestnicy zaprezentowali kolędy i pastorałki, które wprowadziły nas w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy wigilijnym stole.


Poprawiony: piątek, 20 grudnia 2019 08:57
 
Kiermasze bożonarodzeniowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 grudnia 2019 10:58

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 85