z życia WTZ
Wnioski, pakiety i rozmowy ... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 13 listopada 2020 09:09

Nasi uczestnicy mieli możliwość podpisania wniosków o dofinansowanie ze środków programu "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi"- Moduł III, które trafiły do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Terapeuci przygotowali pakiety do pracy w domach dla naszych uczestników, którzy odbierali je osobiście w naszych Warsztatach. Pani rehabilitantka przypominała każdemu uczestnikowi, aby w czasie zawieszonych zajęć nie zapominali o zdrowym trybie życia a pani pielęgniarka o zachowaniu dystansu, noszeniu maseczek i częstym myciu rąk.


 
Zajęcia zawieszone do 13 listopada PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 listopada 2020 07:07

 

 

 
XXIX Festiwal Piosenki w Skarżysku - Kamiennej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 30 października 2020 10:05

Uczestnictwo w Festiwalu Piosenki w Skarżysku – Kamiennej to już tradycja. Tegoroczny XXIX Festiwal Piosenki ze względu na obecną sytuację odbywa się w formie online. Gdy jeszcze odbywały się zajęcia nasi uczestnicy przygotowani przez panią Monikę Kudła nagrali i wysłali swój występ. Piotr Wojciechowski zaśpiewał utwór Mariusza Kalagi „Jedna z gwiazd” natomiast Tomek Tylkowski zaprezentował piosenkę Zenka Martyniuka „Ja gram przed siebie”. Solistom towarzyszył chórek dziewcząt w składzie: Marzena Myłek, Iwona Przewoźniak, Malwina Rokita w sekcji rytmicznej swoje umiejętności zaprezentował Piotr Mucha.


 
Zawieszenie zajeć PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 26 października 2020 06:39

 
VI Ogólnopolski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 września 2020 08:05

Zbigniew Krawczyk zawodnik klubu GROM działającego przy naszych Warsztatach był reprezentantem Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie Olimpiad Specjalnych na VI Ogólnopolskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych w Skarżysku – Kamienna w dniach 17-19.09.2020.

W Skarżysku walczyło 80 zawodników z 10 Oddziałów Regionalnych Olimpiad Specjalnych z całego kraju. Zawodnicy mogli rywalizować w kilku kategoriach wiekowych: 8-11 lat, 12-15 lat, 16-21 lat i w grupie powyżej 22 lat. Każdy zawodnik mógł startować w dwóch konkurencjach: indywidualnej i do wyboru: podwójnej lub drużynowej (4 zawodników)

Zbyszek wrócił z zawodów z dwoma złotymi medalami, które wywalczył w swojej grupie startowej w grze indywidualnej jak i w deblu. Gratulujemy


Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2020 08:32
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 85